EnglishRussianUkrainian

Раннє Бронювання

Раннє бронювання турів

У Європі туристи давно і активно користуються перевагами раннього бронювання. Наприклад, у Великій Британії заздалегідь бронюють поїздки близько 85% туристів, в інших країнах Європи показники схожі. І не дарма. Знижки на тури раннього бронювання досягають 40%. І цей продукт коштує вашої уваги!
Що таке раннє бронювання?
Раннє бронювання трурів – це покупка туру кілька місяців до початку поїздки і унікальна можливість зекономити. Раннє бронювання на літні напрямки зазвичай розпочинається після Нового Року і триває до кінця квітня. Також великою перевагою при ранньому бронюванні є оплата частинами. Ви подумаєте, що нерельно спланувати свою подорож за пів року наперід? Це не тільки реально, а і дуже вигідно. Можна без проблем анулювати або перенести по датах свою відпустку, не пізнше ніж за місяць до початку туру без доплат та штрафів.
За рахунок чого можлива така економія?
Власнику готелю вигідно до початку сезону реалізувати частину номерів навіть за нижчою ціною, забезпечити завантаженість в сезон, спланувати і реалізувати витрати на підготовку до сезону. Те ж саме можна сказати про туроператорів і авіакомпаніях, для яких гарантія реалізації продукту в майбутньому вигідна і необхідна
Чим вигідно раннє бронювання для туриста?

Переваги раннього бронювання турів
1. Заощадити на покупці туру (але не на його якості!) По акціях раннього бронювання туристи можуть до 40% своїх коштів. Як правило, знижки на тури раннього бронювання складають 10-30%. Наприклад, на турі вартістю 1000 $ – це чималі кошти (100-300 $), які аж ніяк не будуть зайвими.
2. Раннє бронювання вигідно ще й тим, що скориставшись їм, ви можете не переживати про коливання курсів валют (а в сезон курс як правило зростає). Після того як ви оплатили тур, будь-які зміни на валютному ринку на вартість путівки вже не впливають. Ніяких доплат не потрібно буде здійснювати і в разі зростання цін на готелі та авіаперельоти.
3. Доступність кращих готелів і зручних авіарейсів. Хороший готель – популярний готель. Слід пам’ятати, що в якісні готелі приїжджають туристи з усього світу, зокрема з країн, де широко поширене раннє бронювання, тому з великою ймовірністю всі кращі місця будуть розкуплені заздалегідь.
У разі вибору «гарячих» турів оператори пропонують знижки на готелі, недостатньо заповнені, а також на рейси, на які не продані квитки. Таким чином, якщо схаменутися і почати думати про покупку туру перед самим відпусткою, то вибирати доведеться тільки з того, що залишилося з «гарячих» пропозицій.
4. Відсутність суєти, пов’язаної з підготовкою документів. Особливо це стосується візових країн. Деякі довідки та дозволи вимагають досить багато часу для оформлення.
5. Насолода від планування і передчуття майбутнього відпочинку. Коли ми знаємо, що попереду нас чекають мальовничий захід, море вражень і повний релакс, працюється по-іншому – більш натхненно і легко.
Країни у яких актуальне раннє бронювання.
Найбільш актуально раннє бронювання для таких напрямків, як: Туреччина, Болгарія, Кіпр, Іспанія, Італія, Греція, Хорватія, Чорногорія, Албанія та інші напрямки, які є сезонними.
Крім раннього бронювання у нашій базі завжди є «гарячих» тури, акційні путівки зі Львова і з Києва.
Завітайте в нашу турагенцію «Острів», і професійні менеджери зрадістю підберуть для Вас найбільш вигідний варіант відпочинку.

×