EnglishRussianUkrainian

Мальдіви

tailand1
Таїланд
10.09.2016
ispaniya2
Іспанія
10.09.2016

Мальдіви


Мальдіви - це острови, розсіяні в середині Індійського океану, трохи південніше Індії, поперек екватора і його береги з заходу омиває Лаккадівське море. Повна назва - Мальдівська республіка. Це південна частина Азії. Свою назву Maldives архіпелаг отримав завдяки палацу султана, розташованого на головному острові: від санскритського «mahal» - «палац», і «diva» - «острів». Мальдіви - це тропічний рай, де можна побачити бірюзові лагуни з іскристими білими берегами, теплі, прозорі води океану і коралові рифи, багаті безліччю представників флори і фауни. Мальдівські острови - одне з найбільш екзотичних місць для відпочинку, хоча останнім часом сюди приїжджає все більше і більше туристів, в основному європейці.
Географія
Найголовнішою "пам'яткою" безумовно є Індійський океан. Практично весь Ваш відпочинок буде пов'язаний з ним. Ви можете ніжитися на пляжі, а можете зайнятися водними видами спорту: снорклингом, дайвінгом, серфінгом, віндсерфінгом; так само є можливість зайнятися риболовлею, яку можуть влаштувати в будь-який час доби.
Клімат
На Мальдівах завжди тепло (близько 28-30 ° С) і волого (тропічний клімат) - це ж екватор, але все-таки виділяють низький і високий сезон, в залежності від кількості дощів: високий сезон - це з грудня по березень, коли сухо і безхмарно, а найнижчий - з квітня по жовтень, тут вже можливі дощі, проте після них все швидко висихає. Так що на Мальдіви можна приїжджати круглий рік.

×