EnglishRussianUkrainian

Домінікана

shri-lanka2
Шрі-Ланка
10.09.2016
turcia1
Туреччина
10.09.2016

Домінікана


Перша асоціація з Домініканою - нескінченні пляжі дивовижної краси: з білосніжним піском, розлогими пальмами, ласкавим морем - неодмінними атрибутами тропічного раю. Але це аж ніяк не єдине, чим країна захоплює мандрівників. Тут безліч гідних уваги пам'яток: архітектура, що увібрала в себе острівні традиції і риси європейських стилів, національні парки із запаморочливою природою. А ще - ціла палітра розваг для адептів активного відпочинку. Домінікана живе в ритмах бачати та сальси, запрошуючи всіх бажаючих поринути в життєрадісну атмосферу світу, де кожен день - як маленьке свято.
Клімат
Клімат вологий, тропічний, в горах над рівнем моря він пом'якшений. Сухий сезон з листопада по квітень. Середньорічна температура коливається від + 23С ° до + 28С °. У самий жаркий сезон + 33С °. Сезон дощів триває з кінця весни до початку осені, коли можливі часті, але короткі зливи. Сприятливий час відвідування - з грудня по квітень.
Географія
Географія Домініканської Республіки дуже неординарна за своєю суттю, і своєю унікальністю приваблює безліч туристів з усього світу, зокрема молоде покоління США. Домінікана розташована на одному з островів Карибського басейну під назвою Гаїті і є другим за величиною державою після Куби в цьому регіоні.

×