EnglishRussianUkrainian

Чорногорія

Church on high mountain
Грузія
24.09.2017
7929642-boats-in-the-national-park-plitvice-croatia
Хорватія
20.09.2017

Чорногорія

photoimg_1111272717
Чорногорія зі Львова, Києва, все про Чорногорію – тури, погода, ціни, пляжі, гірськолижний відпочинок та екскурсії.

Столиця Чорногрії - Подгоріца. Цю країну ще називають Монтенегр. Маленька і доброзичлива слов'янська душа Чорногорії, користується незмінною популярністю в першу чергу серед шанувальників бюджетного й екологічного відпочинку. А її схожість з Кримом і зовсім роблять Чорногорію рідний і затишною. Чорногорію вибирають невибагливі (оскільки готельна інфраструктура там розвинена поки не дуже добре) туристи, які цінують відпочинок наодинці з природою. Поїздкою в країну залишаться задоволені любителі тиші і спокою, сім'ї з дітьми і ті, хто не бажає витрачати на відпустку всі свої заощадження, щоб потім смоктати лапу до наступної зарплати: ціни в Чорногорії цілком демократичні. Крім того, по-справжньому теплий прийом чекає в країні нудистів, для яких там обладнані спеціальні пляжі і прибережні комплекси. Для громадян України віза в Чорногорію не потрібна, що ще більш приваблює наших туристів. По всьому світу Голубими прапорами відзначаються найчистіші пляжі. У Чорногорії до цього розряду відносяться пляжі Будви, Тівата, Бара, Ульциня і Герцог-Нові. Саме тут найкраща екологічна ситуація, саме від цих пляжів найдалі відстоять промислові підприємства, що є основним джерелом забруднення навколишнього середовища.

Будва зі Львова, Києва, або Будванска Рів'єра зі Львова, Києва

Більшість пляжів Будви - пісочно-галькові, деякі з них зі скелястими ділянками, пляжі тут мають різне забарвлення. З них самих мальовничих вважається пляж Лучице зі Львова, Києва (або його ще називають Петровац зі Львова, Києва), а самим сонячним - Гуванце. Самий же популярний серед відпочиваючих в Будві - пляж Морген, який ділиться на дві частини мальовничій скелею. У пік сезону кількість бажаючих потрапити на цей пляж так велике, що він стає дуже комфортним і наводить на роздуми про інше виборі, тим більше, що вибір тут дуже великий. Яз 1 - широкий пляж, зручний для приїжджаючих на відпочинок на автомобілі: тут є достатньо місця для парковки. Але в купальний сезон в'їзд на територію пляжу платний.

Герцегновская Рів'єри

Пляжі Герцегновская Рив'єри, в основному, кам'янисті, що, зрозуміло, трохи менш комфортно, але зате вони більш мальовничі. У цих пляжів є одна особливість: майже неможливо перейти з одного на інший, так як прохідні дороги і стежки розташовуються набагато вище берегової лінії. Необхідно врахувати, що скелясті пляжі можуть бути уподобані не тільки відпочиваючими, а й морськими їжаками, так як їм є до чого причепитися тут, тому треба поводитися обачно.

Бар зі Львова, Києва

Дуже мальовничі пляжі в районі Бара. Вони, в основному, піщано-галькові, але один з них, з промовистою назвою Червоний пляж - піщаний. Пісок тут перемішаний з подрібненими коралами, а тому має явний червоний відтінок. Мінеральний склад його має на організм легке оздоровчий вплив, що є ще одним фактором у привабливості цього пляжу.

Тіват зі Львова, Києва

Пляжі Тівата складаються з піщаних ділянок та бетонних плит. Можливо, це не самий мальовничий ділянку Адріатичного узбережжя, але він є частиною досить великого міста і тому має певну привабливість для туристів. У всякому разі, в період купального сезону це один з найбільш завантажених ділянок Чорногорського узбережжя.

Ульціньска Рів'єра зі Львова, Києва або просто Ульцінь зі Львова, Києва

Пляжі Ульцинської Рів'єри знамениті своїм базальтовим піском, аналогів якому немає у всьому світі. Через колір піску пляжі ці мають сірий колір, а завдяки мінеральним компонентам в нього входять, роблять оздоровлючий вплив при захворюваннях опорно-рухової системи.

Ада-Бояна зі Львова, Києва

Не можна не згадати пляжі острова Ада-Бояна. Пісок тут кораловий і мелкоракушечний, він настільки багатий мінеральними і біологічно-активними речовинами, що має м'який радіоактивним дією, яка дуже благотворно при лікуванні кістково-м'язової системи та безпліддя. Крім того, він просто дуже гарного кольору (що, загалом-то, теж корисно) і надзвичайно м'який на дотик (що просто приємно).

Мілочера зі Львова, Києва або Пржно зі Львова, Києва, Святого Стефана зі Львова, Києва

Дуже популярні у туристів пляжі Мілочера чи Пржно і Святого Стефана. Незважаючи на те, що відпочинок в тут досить дорого, краса цих місць приваблює безліч туристів, причому не тільки рядових. Унікальний острів-готель Святий Стефан давно вже облюбували багато знаменитостей, а Пржно широко відомий у всьому світі, як місце королівської резиденції родини Караджорджевічей: Пляж Королеви - не просто красива назва, а відображення призначення цього пляжу. До речі, і зараз можна зіткнутися з тим, що цей пляж може бути закритий на деякий час - в силу того, що це улюблене місце відпочинку членів Чорногірського уряду. Зараз у Пржно може приїхати будь-хто, якщо тільки він любить гори, море, пишну зелень і неповторну атмосфера спокою й умиротворення.

Бечичі зі Львова, Києва. Рафаїловичі зі Львова, Києва

Бечічі і Рафаїловічи - два невеликі курортні селища в чотирьох кілометрах від центру Будви і в півтора кілометрах один від одного. Бечічі приваблюють туристів, в основному, розвиненою, добре налагодженою інфраструктурою відпочинку і прекрасним пляжем. Пляж тут досить великий, дрібногалечний. У 1935 році саме він був визнаний кращим в Європі.

Сутоморе зі Львова, Києва.
 

Сутоморе («суша і море») - курортне містечко між Петровац і Баром (приблизно в 5 км), відоме своїми чудовими піщаними пляжами протяжністю більше 2,5 км. Ці знамениті пляжі захищені від вітрів з боку материка кипарисами і соснами. Крім того, неподалік від Сутоморе притулився затишне містечко Чань, дрібногалечний пляж якого входить в число кращих в Чорногорії. Для тих, хто вважає, що відпочинок повинен бути одночасно якісним і недорогим, містечко Сутоморе підходить, як не можна краще.

Нудистські пляжі зі Львова, Києва. Герцег-Нові зі Львова, Києва

Треба відзначити, що в Чорногорії є чимала кількість пляжів для людей, що вибрали в якості стилю життя єднання з природою і підтримуючих рух нудистів. Наприклад, гальковий пляж між містами Тіватом і Будвой, найстаріший нудистський пляж Нивиці в Герцег-Нові, нудистський центр Ада-Бояна. Взагалі кажучи, на багатьох пляжах Чорногорії пляжі для нудистів мирно сусідять з пляжами «текстильників» не викликаючи в оточуючих ні неприязні, ні агресії. Чи то ласкаве сонце і м'який клімат регіону тому причиною, чи то розвинена інфраструктура практично всіх пляжів: в цьому благословенному краю всім вистачає сонця, моря і комфорту.

Екскурсії зі Львова, Києва та визначні пам'ятки Чорногорії

Острів Святого Стефана - візитна картка країни. Красиві види будуть і з Боко-Которської бухти, і з оглядового майданчика Котора. Інші старовинні міста Чорногорії - Будва, Герцег-Нові, Улцинь або колишня столиця Цетіньє - теж щедрі на стародавні споруди, церкви та монастирі. Обов'язково до відвідування Скадарське озеро, найбільше і чисте на Балканах, з пеліканами і рідкісною рибою каран. На невеликих острівцях комплекс монастирів 14-15 ВВ. - Багато хто з них діючі і раді гостям. На вершині гірського масиву Ловчен розташований мавзолей Петра Нєгоша, правителя і просвітителя Чорногорії. Дістатися до Ловчена можна або в ході екскурсії (30-60 євро), або на орендованому авто (в'їзд в парк 2 євро з людини).

×