EnglishRussianUkrainian

Болгарія

p4
Кіпр
17.09.2017
1432668957_2ddb401ad6968739cb0fd7e2b82b5a15
Албанія
28.07.2017

Болгарія

watermark-1

Не секрет, що раннє бронювання та гарячі тури зі Львова, стали неймовірно популярними серед туристів. Адже, обираючи саме такі тури в Болгарію, клієнт має хорошу можливість суттєво заощадити.

Болгарія — невелика країна, але з винятково багатою природою. Болгарія зі Львова найпопулярніший відпочинок на морі серед туристів . Тепле, чисте і спокійне море, гори, безліч мінеральних джерел з цілющими водами, пам'ятники культури і архітектури, живий, колоритний фольклор — все це привертає сюди туристів. Тури зі Львова в Болгарію можна здійснити автобусом (добу) або ж літаком (біля трьох годин). Літом в Болгарію здійснюються чартерні рейси. Вітчизняний відпочинок в Криму суттєво відрізняється від закордонного. Купуючи автобусні тури в Болгарію(Львів-Болгарія) відпочинок обійдеться туристам дешевше, а якість сервісу — на порядок вища. Сотні готелів, ресторанів і розважальних закладів створюють умови для повноцінного відпочинку. Найпопулярніші курорти Болгарії — Албена, «Золоті піски», Рів'єра, Сонячний берег, Сонячний день.

Курорт Албена розташований у північній частині чорноморського узбережжя Болгарії. Цей курорт є наймолодшим і разом з тим найфешенебельнішим курортом Болгарії. Тутешні готелі славляться високим рівнем сервісу і величною, авангардною архітектурою, майстерно вписаною в природний ландшафт. Прямо поряд з готелями починається мальовничий ліс, завдяки чому на курорті панує особлива затишна атмосфера. Клімат тут помірний, теплий. Сезон в Албені триває з початку травня до кінця жовтня.
Курорт з романтичною назвою «Золоті піски» розташований у північній частині узбережжя Болгарії. Це, мабуть, найвідоміший і найпопулярніший курорт Болгарії. Особливу гордість тутешнього персоналу викликає те, що «Золоті піски» визнані найчистішим курортом цієї країни. До речі, Золоті піски були також удостоєні престижної міжнародної нагороди «Синій Прапор» (знак бездоганного екологічного статусу. Пісок тут і справді золотого кольору — дуже дрібний і чистий, море завжди прозоре і тепле.

Курорт Рів'єра розташований недалеко від Золотих Пісків. У минулому цей курортний комплекс був урядовою резиденцією, місцем відпочинку і роботи вищого керівництва країни. Сьогодні тут розташувалася невелика курортна зона, дуже тиха, затишна і мальовнича. Рів'єра ідеально підходить для спокійного сімейного відпочинку. Оздоровчий комплекс курорта пропонує програми бальнеологічного лікування.

Сонячний берег це найбільший курорт Болгарії, свого роду туристичний полюс цієї країни. Пісок дрібний і золотистий. Курорт лідирує не тільки за кількістю туристів, що приймаються за сезон, але й за кількістю різноманітних розважальних закладів: понад 250 ресторанів, безліч барів і кафе, нічні клуби і дискотеки, казино та ігрові центри. Наша турфірма пропонує влітку також і автобусні тури. Поряд з курортом розташоване стародавнє місто Несебр, засноване фракійцями ще у античні часи і сьогодні внесене до спадщини ЮНЕСКО.
Дитячі табори в Болгарії

Дитячий відпочинок в молодіжних центрах Болгарії – це хороші умови проживання та харчування і насичена спортивна і розважальна програма на весь час перебування в таборі. До послуг дітей: басейн, спортивні майданчики, тенісні корти, кафе і дискотеки. Відпочиваючі діти постійно знаходяться під опікою досвічених керівників, територія корпусів надійно охороняється, а на пляжі завжди знаходяться працівники рятувальної служби, які не дадуть відпочиваючим зробити зайвого кроку на глибину. До того ж тутешні береги на подив пологі, а глибина моря в районі дитячих пляжів – не більше півтора метра на відстані 150 метрів від берега.
   Екскурсії в Болгарію

Екскурсії в Болгарію є також популярним напрямком для туристів. Екскурсії в Болгарії - це один з головних способів урізноманітнити пляжний або гірськолижний відпочинок. Звичайно , можливостей для знайомства з країною , її національним колоритом , природними пам'ятками , архітектурними пам'ятками та багатою історією набагато більше влітку . Будучи на кожному з великих курортів , Золотих Пісках або Сонячному Березі, ви зможете відвідати всі цікаві з туристичної точки зору місця , порибалити на яхті , відправитися в джип- сафарі або на піратську вечірку і навіть пограти в пейнтбол.
Болгарія зимою

Ми також пропонуємо великий вибір путівок для якісного та комфортного відпочинку на кращих гірськолижних курортах Болгарії (Боровєц, Пампорово, Банско). “Боровец”, спочатку відомий як мисливські угіддя болгарської аристократії, сьогодні знаменитіший як кращий гірськолижний курорт Болгарії, місце проведення багатьох спортивних змагань. Розташований на висоті 1350 м над рівнем моря, на північних схилах Рільськой гірського ланцюга, курорт розкинувся біля підніжжя піку Муссала – найвищої точки Балканського півострова (2925 м). “Боровец” відрізняють прекрасні умови для занять лижним спортом, ідеальний клімат. Температура в найхолодніші дні січня не опускається нижче -5 С. Тут не лягають спати рано. Окрім звичних нічних клубів і дискотек, тут проводяться ще і лижні карнавали і вечори фольклору, де можна послухати болгарську народну музику і станцювати народні танці, спробувати блюда місцевої кухні, покуштувати прекрасні болгарські вина. З цими місцями можна познайомитися, не лише катаючись на лижах. Проводяться піші прогулянки до красивих місць Рільськой гірського ланцюга, таким, наприклад, як Сім Рільських озер і списів Маліовіца.

×