EnglishRussianUkrainian

Про компанію

Історія успіху нашого турагентства

Для нас Ваш комфорт і зручність стоять на першому місці.

Ми вкладаємо частинку себе в кожного, прагнемо наповнити Ваше життя яскравими і незабутніми моментами, і отримуємо задоволення від того, чим ми займаємось. Ми цінуємо кожного клієнта, тому, ми завжди на зв'язку! У нас найширший спектр додаткових послуг з бронювання авіаквитків, допомога в оформленні віз та sim-карти для мобільного зв'язку за кордоном. Наші менеджери з легкістю втілять всі мрії в реальність. Допоможуть організувати і грамотно розпланувати подорож.


Продаж турів

З огляду на всі побажання клієнта, ми знайдемо тур для кожного туриста. Пляжні курорти, культурні канікули в Європі або екзотична поїздка в Азію - яким буде відпочинок в цьому році, вирішувати Вам.

Авіаквитки

Авіаквитки в будь-яку точку світу. Знаходьте дешеві авіаквитки серед мільйонів пропозицій від авіакомпаній і онлайн-агентств. Продаж квитків здійснюється на внутрішні і закордонні рейси.


Візова підтримка

Оформити візу тепер не проблема. Візова підтримка від нашого турагентства пропонує: консультації з візових питань, як зробити самостійно і з нашою допомогою візу, актуальний пакет документів для отримання візи.

TravelSIM

Коли Ви берете з собою мобільний телефон з українським номером для зв'язку закордоном, спілкування буде проходити в режимі роумінгу. Для економії на дзвінках за кордоном можна використовувати карту TravelSIM.

Наши партнеры

 • B004287244_271-361
  Відмінна компанія, працюють швидко і впевнено. Допомогли з вирішенням усіх попутних питань. Надалі тільки з ними і будемо їздити.
  Анна Іванова
 • 2469228_IMG_3619
  Обслуговування в компанії відрізняється професіоналізмом і уважним ставленням до клієнтів. Дякуємо!
  Андрій Шиманов
 • pozy_dlia_fotosessii_zimoi(40)
  Стабільна і надійна компанія. Оперативна і уважна робота відділу бронювання та візового відділу. Кожен етап контролюється досвідченою командою професіоналів.
  Марія Заречна

Немає часу на пошуки туру?

×