EnglishRussianUkrainian

АКЦІЯ «ЗАМОВЛЯЙ ТУР, ВИГРАВАЙ IPHONE X»

УМОВИ АКЦІЇ.
Всі туристи, що замовили та оплатили тур в агентстві Острів в період проведення акції, мають можливість брати участь у розіграші призу - смартфона iPhone X.

ОБОВ'ЯЗКОВОЮ УМОВОЮ Є РЕЄСТРАЦІЯ ТУРИСТА, ПІСЛЯ КУПІВЛІ ТУРУ ЗА ПОСИЛАННЯМ:
https://goo.gl/sNGtZU

Незареєстровані ТУРИСТИ НЕ БЕРУТЬ УЧАСТЬ В АКЦІЇ!

ЧАС ПРОВЕДЕННЯ.
З 1.04.2018 року по 31.08.2018 року включно.

ПРИЗОВИЙ ФОНД І ВАРТІСТЬ.
Під виграшем призу мається на увазі продаж телефону iPhone X за 1 гривню.

ОТРИМАННЯ ПРИЗУ.
Розіграш призів буде проведений 11.09.2018 року. Переможець буде визначений за допомогою системи випадкового голосування з числа тих учасників, хто виконав всі умови. Отримати приз можна за пред'явленням паспорта в агентстві, в якому турист оформив тур, протягом 2-х тижнів після дати розіграшу. Якщо учасник не забрав приз в зазначені терміни, приз може бути розіграний повторно. Приз не може бути надано в грошовому еквіваленті. Інформація про результати розіграшу буде опублікована на сайті Острів

ОБМЕЖЕННЯ НА УЧАСТЬ.
Організатори акції залишають за собою право без попередження та пояснення не допустити до розіграшу учасників за підозру в шахрайстві (підміна даних і документів, спам)

ДОПОВНЕННЯ І ЗМІНИ ДО УМОВ.
Офіційні правила можуть бути змінені організаторами і / або доповнені протягом всього періоду проведення акції без попередження учасників.

УМОВИ КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ.
Організатори гарантують нерозголошення особистої інформації, яка отримана від учасників, в цілях, не пов'язаних з проведенням акції, його просуванням і врученням призів.
Беручи участь в акції, учасник підтверджує, що ознайомлений з даними правилами, приймає умови акції.

РЕГУЛЮВАННЯ СПОРІВ.
Всі спірні моменти, які відносяться до цієї акції, а також питання, не врегульовані цими Правилами, вирішуються на основі чинного законодавства України.

ДОДАТКОВО.
Дізнатися про умови акції та отримання призу можна додатково за телефонами 097 231 00 83. (Вартість дзвінків, згідно з чинними тарифами операторів).

×