EnglishRussianUkrainian

ШОП ТУР в Перемишл

unnamed (13)
ШОП ТУР в Жешув
09.05.2019
galeria_sanowa_1_4x3

 

ПРОГРАМА ШОП ТУРУ — Львів-Перемишль-Львів

Щосуботи

1 день
05:45-06:00 – Подача автобуса та виїзд групи з пл. Петрушевича.
06:20 – Відправлення групи від паркінгу приміського вокзалу (вул. Городоцька)

*Орієнтовно об 11.00 год – прибуття групи до Перемишля.Для тих, хто бажає погуляти Перемишлем – ласкаво просимо. А для тих, хто “шопитись”:
11:00 – 15:00 – Відвідання торгового центру “Galeria Sanowa” (4 год).
Galeria Sanowa – це найбільший торговий центр Перемишля, де Ви маєте можливість придбати одяг відомих європейських брендів (H&M, C&A, Reserved, House, Triumph, Mohito), якісне взуття (Wojas, Rylko), аксесуари, побутову хімію, косметику (Rossman, Douglas), дитячі товари (Smyk, 5.10.15, Coccodrillo, Pepco, Mamo kup mi) тощо. Також в торговому центрі розташований супермаркет Kaufland, де є великий вибір продуктів харчування, товарів для дому, побутової хімії та акційних товарів.

11:15-12:15 – Шопінг у супермаркеті Lidl. Це німецька мережа супермаркетів, де окрім продуктів харчування, є можливість придбати якісну побутову хімію з Німеччини, а також одяг, взуття та інші побутові товари.

15:00-16:00 – Відвідання супермаркету Biedronka. Одна з найвідоміших та найбільших мереж супермаркетів у Польщі. Відомий дешевими цінами на продукти харчування, зокрема на сири, йогурти, м’ясо, овочі, а також побутову хімію та підгузки.

16:00-17:50 – Tesco. Супермаркет британської мережі, де покупці можуть придбати як продукти харчування, так і одяг відомої марки F&F, товари для дому (постільна білизна, декори, посуд тощо), побутову хімію та електроніку.

18:00 – Виїзд групи на кордон.
Повернення до Львова орієнтовно до 24 год

Компанія не несе відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності

 

Вартість туру – 370грн. з особи

!!! Вдалого шопінгу !!!

×