EnglishRussianUkrainian

Дитячий табір «Карпатське левеня»

img_56786616
Дитячий табір “Смерічка”
09.05.2019
west_camp_johnpol_65j_ (1)
Дитячий мовний табір WestCamp KDS
09.05.2019
14

Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл.

На дітей чекають мальовничі карпатські краєвиди, цілюще гірське повітря, захоплюючи пригоди, цікаві завдання, різноманітні екскурсії, конкурси, ігри та турніри, вечорниці біля вогнища.

Вікові обмеження: від 9 років до 16 років
Розташування табору: Табір розташований у мальовничому куточку Карпат, національному парку Сколівські Бескиди – с.Тухля, Сколівський р-н, Львівська обл., на березі річки Опір. 
Розміщення дітей: Діти проживають у кімнатах по 4 особи. Душ, туалет, гаряча вода (цілодобово) у кожному номері. Вода з власної скважини з додатковим хімічним та бактеріологічним очищенням. Кількість дітей на зміні обмежена (до 35 осіб)
Педагогічний персонал, проживає разом з дітьми, що забезпечує цілодобовий контроль за дисципліною у таборі. 
Харчування: Повноцінне 5-иразове харчування. Меню урізноманітнено сезонними овочами та фруктами. 
Організований трансфер Львів-табір-Львів (входить у вартість путівки): В перший день зміни зі Львова о 8:00 від Залізничного вокзалу відправляється автобус, який перевозить дітей в табір. В останній день зміни автобус привозить дітей на Залізничний вокзал м.Львова о 19:00. Якщо Ви не маєте можливості приїхати за дитиною особисто, ми допоможемо дитині сісти на потяг. Оригінал свідоцтва про народження дитини в такому разі обов’язковий. 
Англійська мова: Найкращий стимул для вивчення мови – щоденне невимушене спілкування з носієм мови. Волонтери з різних країн проводять заняття, щоденно супроводжують дітей та спілкуються з ними. 
Медичне обслуговування: Працівники табору мають кваліфікацію та право надавати першу долікарську допомогу. У таборі є аптечка. При необхідності, викликається лікар районної лікарні, який прибуває на машині «Швидкої допомоги». Повністю обладнана машина Швидкої знаходиться на відстані 2км від бази, де розташований табір. В разі необхідності, дитина перевозиться у лікарню м.Сколе. Витрати компенсуються страхівкою.
Страхівка (входить у вартість путівки): Кожна дитина страхується на суму 5000грн. в страховій компанії «Універсальна» на весь час перебування у таборі. 
Магазин: У таборі працює маленький солодкий магазинчик, який знаходиться в приміщенні табору. Асортимент магазинчику: мінеральна вода, вафлі, шоколадні батончики, чупа-чупси, тощо. Ви можете дати гроші дитині для купівлі солодкого та сувенірів, які можна придбати під час екскурсій. Рекомендована сума – 200-400грн. 
Безпека: Діти обов’язково проходять інструктаж про правила поведінки під час проведення спортивних заходів та походів, ознайомлюються з можливою небезпекою та наданням першої допомоги. За безпеку дітей у поході та під час квестів відповідають професійні сертифіковані провідники-рятівникі. 
Покриття мобільних операторів: Kyivstar, MTS – повне покриття на вулиці та в приміщеннях бази. Life – тільки на вулиці. Місцями покриття відсутнє. В приміщеннях не має покриття.

Вартість з особи в грн. / ЛІТО 2019

Номер зміни Дати заїздів Кількість днів/ночей Вартість грн.
1 16.06-25.06.2019 10днів/9ночей 9200
2 01.07–14.07.2019 14днів/13ночей 11900
3 21.07–30.07.2019 10днів/9ночей 9200
4 05.08–18.08.2019 14днів/13ночей 11900

У вартість включено: проживання, 5-и разове харчування, трансфер Львів-табір-Львів, страховка, програма табору.

У вартість НЕ включено: особисті витрати, сувеніри.

Для поїздки в ДТ “Карпатське левеня” при собі необхідно мати:
1. Копію свідоцтва про народження.
2. Медичну довідку з відміткою про щеплення та епідемоточення (зразок довідки).
3. Заяву та довіреність заповнену батьками (оригінал). 
4. Ваучер, договір або путівка 
5. Перелік речей у табір.

Увага! Ми рекомендуємо батькам не давати дітям з собою ювелірні вироби, дорогу косметику, електронні ігри, аудіо – відеотехніку і особливо престижні мобільні телефони

Дозвілля в таборі
ПОХОДИ, КВЕСТИ
Походи у гори: Мальовничі карпатські краєвиди, цілюще гірське повітря. Під керівництвом сертифікованих провідників ми проходимо адаптованими до дітей туристичними маршрутами. Безліч вражень. Діти тренують витривалість і взаємодопомогу, мають можливість насолодитись чудовими краєвидами Карпат.
Квести, линви, мотузкові переправи: Захоплюючі пригоди, цікаві завдання – відчуй себе героєм! Розв’язуючи цікаві завдання, долаючи несподівані перешкоди та пройшовши заплутані мотузкові переправи, дитина відчує себе справжнім Тарзаном.
Майстеркласи з туризму: Розложити намет, розпалити вогнище, захистити себе від вітру та вологи – кожному можуть знадобитись навички, отримані на майстеркласах з туризму. Це та ще багато цікавих та корисних знань та вмінь засвоять діти під керівництвом досвідчених педагогів та сертивікованих провідників-рятівників.
МАЙСТЕР КЛАСИ
Плетіння з соломи: Легка золотиста фігурка, сплетена з соломи власноруч, стає своєрідним оберігом. Народне декоративне мистецтво плетіння – своєрідне художнє явище українського народного мистецтва. Народне мистецтво плетіння характеризується вивіреністю, чіткістю і бездоганною досконалістю. Це результат праці багатьох поколінь, художня традиція, що увібрала в себе досвід минулого.
Яворівська іграшка: Зробити маленьке диво – перетворити звичайний шматочок дерева у яскраву іграшку! На весь світ прославила Яворівщину яворівська іграшка, її геніальний примітивізм милує око не однієї людини, змушує захоплюватися чистотою і довершеністю лінії та візерунків. Народний майстер навчить дітей власноруч розписувати дерев’яні іграшки по-яворівськи, тобто так, як це робили ще в 17 столітті на Львівщині.
Ф’юзінг: Різноколірні шматки скла стають однорідними, вплавляються одне в одне і нагадують рельєфну акварель. Технологія ф’юзинга є однією з найдавніших методик обробки скла. Це надзвичайно живописна і цікава техніка у напрямку художнього скла. Ця техніка дозволяє створювати оригінальні прикраси та предмети інтер’єру.
ЩОДЕННІ ЗАНЯТТЯ
Заняття англійською: Найкращий стимул для вивчення мови – щоденне невимушене спілкування з носієм мови. Волонтери з різних країн проводять заняття, щоденно супроводжують дітей та спілкуються з ними.
Здоровий спосіб життя: Наше тіло – найголовніший та найцінніший ресурс у нашому житті. Здорове харчування, фізична активність, загартовування, свіже повітря – ми стараємося показати дітям цінність здорового способу життя.
Психологічні ігри та тренінги: Впевнена у собі, гармонійно розвинена, цілісна особистість – запорука успіху у житті. За авторською програмою з дітьми працюють досвідчені педагоги та коучі.
ДОЗВІЛЛЯ, РОЗВАГИ
Різноманітні екскурсії: Екскурсії дають можливість дітям доторкнутися до історичних пам’яток та, ознайомитися з історичною та культурною спадщиною краю на території якого вони відпочивають.
Конкурси, ігри та турніри: Конкурси, турніри, ігри, кожен має можливість вибрати на свій смак, де проявити свої найкращі здібності, уміння, наснагу та натхнення, і заслужити честь та повагу від товаришів.
Вечорниці біля вогнища: Вечірня ватра – незабутнє враження з життя табору. Цікаві історії, бувальщини, веселі жарти та анекдоти. Буде що розповісти вдома та у школі.
Купання в гірській річці: Що може бути краще, ніж у спекотний день скупатися у чистій гірській річці. Табір розташовано безпосередньо на березі ріки Опір.
Тематичні вечори та дискотеки: Весела сучасна музика, дружня атмосфера дають можливість кожному показати вміння, що здобули на заняттях з сучасного танцю та хореографічних майстер-класах та відпочити у колі друзів.
Спортивні ігри: Волейбол, настільний теніс, міні-футбол – літо час на те, щоб розпочати займатися спортом, або удосконалювати свої спортивні досягнення.

 

Розклад дня
07:30 Підйом
07:45 Руханка
08:00 Ранкові гігієнічні процедури та прибирання дітьми в кімнатах
08:30 Сніданок 
09:00 Ранкова зустріч. Планування дня    
09:15 Таборові заходи або майстер-класи
12:00 Другій сніданок
12:15 Таборові або спортивні заходи
14:00 Обід
14:30 Вільний час
15:00 Таборові заходи
18:00 Вечеря
19:30 Таборові заходи. Бесіди, обговорення.
21:00 Вечірній чай, гігієнічні процедури, підготовка до сну.
21:30 Відбій

 

Поденна програма табору:
Всі батьки задаються питанням:
Як найкраще підготувати дитину до життя?
Як зробити успішними своїх дітей у світі, що стрімко змінюється? 
За різними дослідженнями в найближчі 15-20 років кардинально зміняться або зникнуть до 50 відсотків професій.
Як підготувати дітей до життя у майбутньому? 
Ми створили таку програму, яка допоможе Вашій дитині не тільки відпочити та оздоровитися у чудовому карпатському кліматі, а ще:
– навчить обирати думки, почуття і дії, щоби досягати більшого та бути успішним, 
– оволодіти ключовими соціальними навичками, володіння котрими нададуть їй можливість бути хазяїном власного життя,
– ставити перед собою цілі та успішно їх досягати.
День перший – Знайомство
Знайомство і адаптація дітей у таборі.
День другий – “Бачу ціль”
Виявлення зацікавлень та здібностей дітей.
Формування індивідуальних цілей
День третій – “Думками навиворіт”
Ознайомлення з базовими емоціями, почуттями і станами
День четвертий – “Я і моя команда”
Діяльність націлена на ознайомлення з ролями у команді та ефективну взаємодію.
День п’ятий – Успішний перемовник
Ознайомлення та оволодіння навичками ефективної комунікації.
Діяльність націлена на ефективну комунікацію в команді та між командами
День шостий – Успішне планування
Ознайомлення та оволодіння навичками оцінки ресурсів та планування. 
День сьомий – “Це – Я”
Діяльність націлена на усвідомлення емоційних станів, своїх та оточуючих.
День восьмий – Рефлексія
Ознайомлення та оволодіння з техніками тілесної та емоційної рефлексії, а також аналізу дій.
День дев’ятий – “Я – лідер”
День широких можливостей.
Квест “Відкрий у собі лідера”. Різні етапи гри надають кожному учаснику можливість проявити себе з найкращої сторони і відчути себе лідером.
День десятий – “Мандрівник”
Ознайомлення з історико-краєзнавчими особливостями навколишньої території.
Екскурсія.
День одинадцятий – “Творчість”
Діяльність націлена на розкриття творчих здібностей.
Майстер-клас.
День дванадцятий – “Школа виживання”
“Школа виживання”.
Діяльність націлена на самоорганізацію, пізнання природи та безпечної взаємодії з навколишнім середовищем.
Майстер-класи, похід, квест.
День тринадцятий – “Підсумки”
Аналіз набутих навичок і можливості їх використання у повсякденному житті.
День чотирнадцятий – Прощання
Демонстрація дітьми навичок, що їх здобули в таборі. Обговорення ролі кожної дитини у команді. Прощання

* Організатори табору залишають за собою вносити зміни в програму та розклад літнього відпочинку, враховуючи погодні умови.

Правила дитячого відпочинку в таборі «Карпатське левеня»

На дитячому відпочинку існує ряд правил, які будуть супроводжувати продуктивному навчанню, інтелектуальному розвитку, цікавого і безпечного проведення часу дітей. До чого прагне кваліфікована команда викладачів. Ми розраховуємо на Ваше розуміння і підтримку.

Шановні юнаки та дівчата!

У прагненні до дисципліни та порядку від Вас потрібно: 
1. Дотримуватися режиму дня відпочинку і загальних санітарно-гігієнічних норм (вмиватися, зачісуватися, приймати душ, одягатися по погоді і т.д.) 
2. Не виходити за територію бази, не відходити далеко від групи. При необхідності відлучитися (з уроку або заходу, що проводиться) обов’язково отримати дозвіл викладача або вожатого. 
3. Дитина зобов’язана дотримуватись чистоти в кімнатах. Кімнати перевіряються тричі на день старшиною. 
4. Під час відбою не порушувати спокій інших мешканців бази (не шуміти, не залишати межі своєї кімнати).

У прагненні поважати себе та оточуючих від Вас потрібно: 
5. Гідно поводитися під час проведення уроків (слухати вчителя, не шуміти під час проведення уроку, не відволікати без необхідності викладача і своїх товаришів). 
6. Під час екскурсій і виходу групи за межі бази дотримуватися правил поведінки в громадських місцях (не заважати оточуючим своїми вчинками та діями, не шуміти, не відставати і не затримувати групу). 
7. Шанобливо відноситься до дітей і дорослих, які прибувають на території бази. Виключені образи бійки і нецензурні вирази. 
8. Дбайливо ставиться до особистого майна і майна бази. 
9. Підтримувати чистоту в приміщеннях і на території бази.

У прагненні до вашої безпеки та здоров’я від Вас потрібно: 
10. Дотримуватися правил протипожежної безпеки: 
• у разі виявлення ознак загоряння негайно покинути будівлю і повідомити будь-якого дорослого; 
• не дозволяється користуватися електроприладами та легкозаймистими предметами без дозволу вожатого; 
• заборонено палити. 
11. Згідно з правилами санітарно-епідеміологічної станції забороняється зберігати в кімнатах будь яку їжу, окрім води. 
12. Батьки зобов’язані попередити директора дитячого відпочинку про наявність у дитини алергій чи обмеження вживання певних продуктів. 
13. На території бази суворо заборонено: 
• палити; 
• вживати спиртні і енергетичні напої (включаючи пиво); 
• вживати, зберігати і поширювати наркотики; 
• принижувати, ображати, насміхатися над людьми інших віросповідань, кольору шкіри, національності, матеріального достатку, віку.

У таборі багато інших цікавих, захоплюючих і пізнавальних занять!

14. Правила поведінки на автобусних екскурсіях і під час піших прогулянок: 
• посадка в автобус проводиться за командою екскурсовода або вожатого; 
• під час руху автобуса не дозволяється стояти і ходити по салону; 
• вставати при повній зупинці автобуса по команді екскурсовода або вожатого; 
• у разі погіршення здоров’я або появи ознак заколисування, нудоти, потрібно відразу повідомити екскурсовода або вожатого; 
15. Правила поведінки на пішохідних екскурсіях та походах в гори: 
• до пішохідних екскурсій допускаються діти у відповідній формі одягу: зручне взуття, головний убір, при необхідності довгі штани та кофти з довгим рукавом;
• під час прогулянки, екскурсії необхідно перебуває з загоном, не відставати і не відволікатися; 
• своєчасно повідомити вожатому про погіршення здоров’я або травмах; 
• під час походів або екскурсій пам’ятати про правила поведінки в громадських місцях, шанобливо відноситься до пам’яток історії. 
16. Правила користування мобільними телефонами. 
Користування мобільними телефонами дозволяється з 14:30 до 16:00 та з 21:30 до 22:00. Носити мобільні телефони при собі заборонено, так як мобільні телефони часто губляться дітьми. Також, відсутність мобільного телефону дозволяє дитині брати активну участь у заняттях, не відволікатись від роботи.

Шановні батьки!

Переконливе прохання до Вас по можливості роз’яснити своїй дитині про важливість дотримання перерахованих вище стандартних правил перебування дітей на відпочинку, розповісти про те що дитина має прекрасну можливість під час відпочинку підвищити рівень володіння англійською мовою, відвідати цікаві екскурсії та походи в гори, мастер-класи та заняття, а також застерегти дитину від того що небезпечно і заборонено.

Попередити дитину, що за порушення правил перебування на відпочинку та чинного законодавства (крадіжка, аморальну поведінку, самовільні дії, які можуть завдати шкоди його здоров’ю чи здоров’ю оточуючих, куріння, вживання алкогольних напоїв або наркотиків), дитина може бути достроково, протягом доби відрахована з відпочинку і відправлена додому за рахунок батьків. За завданий збиток майну бази батьки несуть матеріальну відповідальність.

В таборі існує порядок відвідування батьками дітей. Ви можете під’їхати, і побачитися з дитиною в будь-який зручний для Вас час (враховуючи щільний графік занять дитини). Батькам необхідно заповнити форму про відвідування дитини, яка знаходиться у директора відпочинку.

Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл.
Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл.
Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл.
Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл.
Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл.
Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл.
Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. 
Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл.
Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. 
Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл.
Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл.
Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. 
Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл.
Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. 
Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл.
Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл.
Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл. Карпати. Дитячий табір «Карпатське левеня», с.Тухля, Львівська обл.

×