EnglishRussianUkrainian

Карпатський трамвай і скелі Довбуша

p1
Кам’янець-Подільський круїз
06.03.2018
kosyno-1
Релакс-тур “Термальне Закарпаття” + фестиваль вина в Берегово
06.03.2018
train-long

Ціна – 345 грн.

Якщо Вас манять мальовничі гори, гірські потоки, то ласкаво запрошуємо Вас із вітерцем в подорож!

План туру: виїзд зі Львова (08:00) – Бубнище (скелі Довбуша) – Вигода (обід і карпатський трамвай) – Гошів (огляд монастиря) – Львів (повернення о 22:00).

Тур “Карпатський трамвай і скелі Довбуша”: прогулянка з вітерцем Карпатським трамваєм, можливість помолитися в Гошівському монастирі, милування мальовничими гірськими пейзажами зі Скель Довбуша.
Увага! З останніх вихідних жовтня до кінця березня, у зв’язку із коротким світловим днем, тур проводиться зі зміненим маршрутом: огляд скель Довбуша замінюється на інтерактивну екскурсію в одному з найсучасніших музеїв України – в Центрі спадщини Вигодської вузькоколійки. Запис на зимовий варіант цього туру та докладніша інформація: vidviday.ua/zymovyj_tramvajchyk

Повний перелік дат: внизу у формі “Замовити тур” та на сторінці “Календар подорожей”

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.

ДОДАТКОВО оплачуються: вхідні квитки в музеях, карпатському трамваї, харчування.

Обід відбувається в кафе “Vigoda” та складається з наступного меню: грибна юшка, салати овочеві (капуста, бурячок, морква по-корейськи), картопляне пюре, биточок курячий, чай або узвар, хліб. Вартість: 75 грн./особа.

Вартість вхідних квитків:
– Скелі Довбуша: 3 грн./особа;
– Карпатський трамвай: дорослі – 100 грн.; діти (від 6 до 14 років) – 50 грн., діти до 6 років (без додаткового місця) – б/к;

×